07:21 24.06.2020

Японія призупинила роботу застосунку для відстеження пацієнтів з COVID-19

1 хв читати
Японія призупинила роботу застосунку для відстеження пацієнтів з COVID-19

Міністерство охорони здоров'я Японії прийняло рішення тимчасово припинити використання застосунку, який використовується для відстеження пацієнтів з коронавірусом, пише у вівторок Japan Times.

Міністр охорони здоров'я Японії Кацунобу Като на прес-конференції повідомив, що додаток використовує помилкові дані, які не були підтверджені Міністерством охорони здоров'я, праці і добробуту країни.

Като підкреслив, що у додатку спостерігається ще низка недоробок.

Міністр додав, що безкоштовний застосунок був випущений у п'ятницю, і станом на ранок вівторка було завантажено приблизно 3,71 млн разів.

Тепер жителям Японії, результати тестів на наявність коронавірусу у яких виявилися позитивними, надаються спеціальні номери. Ця програма може попередити користувачів, якщо до них, раптом, наблизиться людина з підтвердженим COVID-19.

Інформація про контакти зберігається в системі протягом 14 днів, таким чином, можна відстежувати з якими людьми контактували пацієнти.

Для полегшення проблем, пов'язаних з конфіденційністю, реєстрація позитивних результатів тестування не вимагає введення імен, номерів телефонів або іншої особистої інформації користувачів.

Станом на 23 червня в Японії зафіксовано майже 18 тис. випадків зараження коронавірусом. 953 людини померли, понад 16 тис. повністю вилікувалися.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА