08:06 24.06.2020

Трамп вважає, що його колишній радник Болтон повинен сидіти у в'язниці

1 хв читати
Трамп вважає, що його колишній радник Болтон повинен сидіти у в'язниці

Президент США Дональд Трамп вважає, що колишній радник президента з національної безпеки Джон Болтон повинен бути засуджений і засуджений до тюремного ув'язнення за розголошення секретної інформації в написаній ним книзі.

"Джон Болтон - це покидьок, який повинен сидіти у в'язниці", - написав Трамп у Твіттері.

За словами президента, "його гроші повинні бути конфісковані за поширення заради отримання прибутку цілком таємної інформації".

Водночас, в іншому записі в Твіттері він зазначає, що написане Болтоном в книзі є "його власною думкою", і називає свого колишнього радника "дійсно дурним".

Болтон написав мемуари про свою роботу в Білому домі, де представив президента у вкрай невигідному світлі.

Минулого тижня влада США намагалася заборонити через суд продаж книги Болтона, стверджуючи, що він розкрив у ній секретну інформацію. Суддя не став забороняти продаж мемуарів, але погодився з тим, що Болтон порушив процедуру узгодження рукопису з владою, віддавши його в друк, і визнав, що він цілком міг розголосити секретну інформацію. На думку суду, тепер Болтон або отримає популярність і гроші, якщо в книзі немає секретної інформації, або потрапить під кримінальне переслідування, якщо вона там є.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА