Інтерфакс-Україна
15:44 24.06.2020

McDonald's відкрив зали ресторанів у Києві

2 хв читати
McDonald's відкрив зали ресторанів у Києві

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) "МакДональдз Юкрейн Лтд". (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald's, з 24 червня відкрило зали ресторанів мережі в Києві й інших містах, за винятком Рівного, Житомира, Львова та Львівської області.

"24 червня ресторани McDonald's у Києві відкрилися для відвідувачів. Відновити роботу ресторанів дозволив уряд України, внісши відповідні зміни до постанови №392, і уповноважений орган Київської міськради, яка своїм рішенням дозволила роботу залів ресторанів слідом за іншими містами, де такі рішення було ухвалено раніше. Закритими для відвідувачів залишаються зали ресторанів у містах Рівне, Житомир, Львів і у Львівській області", - повідомила прес-служба McDonald's.

Компанія запровадила безконтактне обслуговування відвідувачів, розмістила наклейки в залі й на терасі, які підказують, на якій відстані сідати за столиками.

Як повідомлялося, McDonald's з 11 травня відкрив літні майданчики й запустив обслуговування на виніс через експрес-вікна і тамбури в 78 ресторанах мережі в Україні.

Раніше у зв'язку з упровадженням карантину "МакДональдз" закрив усі заклади мережі на карантин, але продовжив приймати замовлення в McDrive і через сервіс доставки Glovo.

Перший заклад McDonald's в Україні відкрився 24 травня 1997 року в Києві.

Розвитком мережі займається ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд".

Мережа ресторанів McDonald's в Україні налічує 92 ресторани у 20 містах.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб і осіб-підприємців, учасником ПІІ є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Велика Британія).

Статутний капітал ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд" на травень-2020 становить 901,801 млн грн.

ОСТАННЄ

Агенти ГУР знеструмили об'єкти ВПК в російському Калінінграді - джерело

СБУ затримала у Хмельницькій області навідницю, яка ще й робила вибухівку

СБУ затримала в Рівненській області навідника, який готував удари окупантів по аеродромах

РФ штурмує одразу два напрямки на Донеччині - ОСУВ "Хортиця"

ППО знешкодила 167 зі 194 засобів повітряного ураження, якими РФ атакувала Україну

Три людини постраждали через ворожі атаки дронів на Херсонщині в неділю

Через російські обстріли одна людина загинула та одна постраждала на Херсонщині

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА