Інтерфакс-Україна
19:02 24.06.2020

Помпео анонсує подання США проекту резолюції РБ ООН щодо продовження збройового ембарго стосовно Ірану

1 хв читати
Помпео анонсує подання США проекту резолюції РБ ООН щодо продовження збройового ембарго стосовно Ірану

Влада США домагатиметься в Раді безпеки ООН продовження ембарго на постачання зброї Ірану, оскільки не хоче, щоб ця країна заволоділа сучасною зброєю, яку потім зможе передавати терористам, заявив держсекретар Майк Помпео.

"Ми представимо проект резолюції, який дасть змогу продовжити збройове ембарго", - сказав Помпео на прес-конференції у Вашингтоні.

За словами держсекретаря, якщо цього не зробити, "Іран отримає можливість купувати сучасне озброєння і потім продавати зброю терористам і державам-ізгоям". "Це неприпустимо", - наголосив держсекретар.

За словами Помпео, США готові працювати з партнерами з РБ ООН над тим, щоб цей проект було схвалено. Якщо ж цього не станеться, то, як зазначив держсекретар, США мають можливість діяти самостійно і відновлювати санкції проти Ірану.

Ембарго ООН на постачання зброї в Іран закінчується в жовтні 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генасамблея ООН підтримала українську резолюцію за повернення українських дітей понад 90 голосами, проти 12, 57 утримались

У третю і четверту хвилі виплату 1 тис. грн "Зимової підтримки" отримають українці за заявками від 18-22 листопада – Мінсоцполітики

Кабмін звільнив Калєніченко з посади заступника голови ДПС

Поліцейські встановлюють обставини вибуху в багатоповерхівці в Одесі

Нова Зеландія оголосила про виділення 15 млн доларів на ініціативу PURL

Немає більш підходящого місця для мирних переговорів між Росією та Україною, ніж Туреччина - глава МЗС Фідан

Умєров у Брюсселі зустрівся з главою МЗС Туреччини

Експосадовцю "Енергоатома" Шейко обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на 2 місяці

Програмою "УЗ 3000" зацікавилося вже більше 100 тис. українців – УЗ

Зеленський очікує доповідь щодо повних результатів роботи по програмі PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА