21:09 24.06.2020

Тимошенко закликала Кабмін і Раду до спільних дій для якнайшвидшого подолання наслідків повеней на заході України

2 хв читати
Тимошенко закликала Кабмін і Раду до спільних дій для якнайшвидшого подолання наслідків повеней на заході України

У боротьбі зі стихією не можна втрачати ні хвилини, потрібно діяти негайно і спільно - уряду і парламенту, оскільки від швидкості і точності рішень сьогодні залежить життя і добробут людей у зоні катастрофи, заявила голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Зараз головне діяти оперативно і зосередитися на допомозі людям. Повінь стане лакмусовим папірцем – чи здатні уряд і президент, влада в цілому захистити громадян і зупинити біду", - підкреслила Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" у середу ввечері.

Лідер партії зазначила, що досвід є і їм треба вміло скористатися. У 2008 році, коли країна зіткнулася з таким же викликом, був зібраний парламент, і швидко прийняті всі необхідні рішення, зокрема, виділено кошти для допомоги постраждалим.

"Ми зібрали уряд і попунктно розписали, що робити практично стосовно кожної людини", - нагадала політик.

"Найгірше зараз - втрачати час на порожні розмови. Людей не можна кидати напризволяще і залишати один на один з їх бідою. Не можна допустити, щоб після цього лиха постраждалі шукали копійки, щоб отримати притулок. У такий момент держава повинна взяти відповідальність на себе", - наголосила Тимошенко.

Голова "Батьківщини" нагадала, що її уряд у 2008 році віднайшов кошти і на відшкодування шкоди, і на відновлення інфраструктури, і на будівництво житла для тих, хто його втратив.

"Звільнили навіть від плати за навчання студентів із тих сімей, які постраждали від повені", - поділилася досвідом екс-прем'єр.

Тимошенко зазначила, що в такій важкій ситуації люди повинні відчувати, що вони захищені, про них піклуються, і мали можливість планувати своє майбутнє.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА