15:14 25.06.2020

Угорщина готова допомогти Україні в боротьбі з паводками на Тисі - глава МЗС

2 хв читати
Угорщина готова допомогти Україні в боротьбі з паводками на Тисі - глава МЗС

Угорщина готова боротися разом з Україною проти паводків на Тисі й надати необхідну допомогу, заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто.

"Угорський уряд замовив розробку проектів на реконструкцію моста в Загоні. Ми готові це виконати. Ми готові боротися разом проти паводків на Тисі... Я також сказав панові міністру (закордонних справ України Кулебі - ІФ), що якщо Угорщина може вам чимось у цій області допомогти, ми готові це зробити", - сказав Сіярто на спільному з главою МЗС України брифінгу за результатами четвертого засідання спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва в Києві в четвер.

Також міністр закордонних справ Угорщини звернув увагу на питання економічного співробітництва й інфраструктури.

Зокрема, він поінформував, що в угорському банку Exim є кредитна лінія на 62 млн для того, щоб підтримати ділові контакти між угорськими й українськими підприємцями. "Окрім цього, є $50 млн, запропонованих Україні для будівництва доріг на Закарпатті. Ми дуже сподіваємося, що ці гроші буде використано й дороги буде побудовано", - наголосив він.

Також Сіярто зазначив, що Угорщина до 2023 року побудує автостраду "М3" до українського кордону, і сподівається, що українські партнери побудують дорогу з українського боку.

"Я хочу наголосити, що Угорщина зацікавлена в добросусідських відносинах. Ми зацікавлені в тому, щоб наші дискусійні питання, пов'язані з використанням мови й освіти, ми вирішили якнайшвидше, і це стосується також того, що ми хочемо продовжувати співпрацю в галузі економіки, торгівлі. І я хочу запевнити пана Кулебу в цьому", - повідомив він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА