20:36 26.06.2020

У Херсонській ОДА заявляють, що не акредитували частину місцевих ЗМІ на зустріч із Зеленським через збільшення випадків COVID-19

2 хв читати
У Херсонській ОДА заявляють, що не акредитували частину місцевих ЗМІ на зустріч із Зеленським через збільшення випадків COVID-19

Херсонська обласна державна адміністрація заявляє, що деякі місцеві медіа не були акредитовані на зустріч із президентом України Володимиром Зеленським у зв'язку зі збільшенням випадків захворювання на COVID-19 у країні, повідомляє прес-служба ОДА.

"Сьогодні відбулася чудова та значуща прес-подія для Херсонської області за участю президента України та представників уряду. Ми дуже вдячні всім медіа, які взяли участь у заході. Однак у зв'язку зі збільшенням кількості випадків захворювання на COVID-19 та щоденною фіксацією антирекордів інфікувань кількість присутніх представників ЗМІ на заході була обмежена", - йдеться в повідомленні ОДА на сторінці у Facebook у п'ятницю увечері.

Так, в ОДА заявили, що вони були вимушені сфокусуватись на медіаканалах, які охоплюють більшу аудиторію.

"Було зроблено акцент на зареєстрованих ЗМІ, тому що це подія високого рівня, яка має бути фахово висвітлена із дотриманням стандартів журналістики та журналістської етики. Тому представники ЗМІ, які не мають акредитації та, відповідно, редакційного завдання, а також блогери не були запрошені", - пояснили в ОДА.

Зазначено, що в заході взяли участь представники таких засобів масової інформації, як: "UA:Херсон", ТРК "Твій плюс", ТРК "Херсон плюс", ТРК "ВТВ плюс" і газета "Новий день".

"Ми і надалі працюватимемо максимально відкрито і неупереджено. Ми цінуємо роботу представників ЗМІ", - йдеться в повідомленні.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що в облдержадміністрації не акредитували частину медіа на зустріч із Зеленським, який прибув із робочим візитом до Херсона. У відповідь місцеві видання розпочали акцію протесту.

Зокрема, на місцевих сайтах почали з'являтися порожні сторінки з новинами нібито із зустрічі, а замість прямої мови Зеленського журналісти залишили пропуски, а в прізвищі президента замість частини букв поставили зірочки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА