Інтерфакс-Україна
21:55 27.06.2020

Кличко звернувся до правоохоронців з проханням про розслідування діяльності будівельної мафії Києва

1 хв читати
Кличко звернувся до правоохоронців з проханням про розслідування діяльності будівельної мафії Києва

Мер Києва Віталій Кличко звернувся з офіційною заявою до Офісу генпрокурора, Служби безпеки та Державного бюро розслідувань з питання фактів корупції столичних забудовників, викладених в матеріалах журналістів.

"Щоб розслідування журналістів стало розслідуванням правоохоронців, я звертаюся з офіційною заявою до Офісу генпрокурора, СБУ, ДБР, щоб вони розслідували факти корупції забудовників, викладені в розслідуванні журналістів. Не важливо, яке політичне забарвлення мають корупціонери. Я прошу діяти за законом", - заявив Кличко у відеозверненні, опублікованому на його сторінці в Фейсбуці.

Він зазначив, що спілкувався з журналістами в той час, коли вони займалися розслідуванням і подякував їм за оприлюднені матеріали, зазначивши, що "готовий надати свою допомогу в тому, щоб корупціонери були покарані".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вчителям з вересня нараховують доплату 2 тис. грн на місяць, ближче до фронту – 4 тис. грн

Свириденко на Сумщині: ведуться роботи з відновлення подачі електрики після російських обстрілів

Атака РФ на Львівщину цієї ночі була наймасштабнішою з початку повномасштабного вторгнення – глава ОВА

Росія в ніч на неділю завдала удару 496 дронами та 53 ракетами – Повітряні сили

Технічний збій на митниці Польщі у неділю ускладнив рух вантажного транспорту через кордон

Росія здійснила чергову масовану комбіновану атаку на газову інфраструктуру – "Нафтогаз України"

"Укренерго" називає фейком інформацію про нібито очікувані екстрені відключення електроенергії по всій Україні

В Україні в наступні дві доби невеликі дощі, вранці місцями туман

Кількість постраждалих на Львівщині зросла до 6-ти – поліція

В Івано-Франківській області в результаті обстрілу є постраждалий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА