Інтерфакс-Україна
06:42 29.06.2020

У Північній Атлантиці стартують військово-морські навчання НАТО

1 хв читати
У Північній Атлантиці стартують військово-морські навчання НАТО

Військово-морські навчання НАТО Dynamic Mongoose 2020 у понеділок почнуться біля берегів Ісландії, повідомляє Північноатлантичний альянс.

У навчаннях, які триватимуть з 29 червня до 10 липня, будуть відпрацьовуватися протичовнові операції натовських кораблів у Північній Атлантиці. У них візьмуть участь п'ять підводних човнів, п'ять бойових кораблів, а також п'ять патрульних протичовнових літаків з шести країн-членів НАТО, зокрема зі США, Великої Британії, Франції, Канади, Німеччини, Норвегії та Ісландії.

Бойові кораблі НАТО вже прибули в порт столиці Ісландії Рейк'явік.

Метою навчань, як зазначає НАТО, є "відпрацювання бойових операцій підводних човнів, їх протичовнових дій, протичовнова боротьба надводних кораблів і здійснення польотів патрульних літаків для контролю морського простору або блокади військово-морської активності при підготовці до колективної оборони і реакції на кризові ситуації".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА