Інтерфакс-Україна
07:43 29.06.2020

Російські найманці 8 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали

1 хв читати
Російські найманці 8 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали

За минулу добу російські найманці 8 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали, повідомили в прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

"28 червня озброєні формування Російської Федерації 8 разів порушили режим припинення вогню, застосувавши при цьому заборонені до розміщення на лінії зіткнення артилерійські системи калібру 122 мм, 82-х мм міномети, гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю ... За минулу добу втрат серед українських захисників немає", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці штабу ООС у соцмережі Фейсбук у понеділок уранці.

Обстрілу піддалися наступні населенні пункти: Луганське, Миронівське, Новозванівка, Старогнатівка, Авдіївка, Водяне, Північне.

За даними української розвідки, українські військовослужбовці знищили двох і поранили одного російського найманця.

"У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" ворог двічі обстріляв наші позиції з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї поблизу населеного пункту Хутір Вільний ... За поточну добу втрат серед українських захисників немає", - підсумували в штабі ООС.

 

 

ОСТАННЄ

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

На Київщині через несприятливі погодні умови сповільнено рух низки поїздів - "Укрзалізниця"

ДТЕК: на Дніпропетровщині електропостачання відновили для майже 700 тисяч родин, 194 тисячі залишаються без світла після обстрілів

На Київщині працюють 433 одиниці спецтехніки, без світла залишаються понад 142 тис. споживачів — ОВА

Кількість постраждалих від ворожої атаки по Кривому Розі зросла до 17, понад 115 тис. абонентів без електроенергії

Сили оборони уразили логістичні об’єкти росіян на окупованих територіях – Генштаб ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА