Інтерфакс-Україна
14:33 29.06.2020

Російські найманці з початку доби 6 разів обстріляли українські позиції на Донбасі

1 хв читати
Російські найманці з початку доби 6 разів обстріляли українські позиції на Донбасі

Російські найманці з початку понеділка, 29 червня, 6 разів обстріляли українські позиції на Донбасі, внаслідок обстрілів осколкових поранень дістали двоє військових, повідомляє Міністерство оборони України.

"Станом на 12:00 сьогодні, 29 червня, в районі проведення операції Об'єднаних сил задокументовано шість випадків відкриття вогню з боку російсько-окупаційних військ. Вже з початку цього періоду під ворожий вогонь потрапляли наші позиції біля н.п. Кримське, Березове, Хутір Вільний", - повідомив спікер Олександр Мотузяник у щоденному зведенні про обстановку в районі проведення ООС.

Також пізніше вранці ворог випустив десять мін калібру 120 мм біля н.п. Березове і с. Хутір Вільний, застосувавши протитанкові керовані ракети, гранатомети СПГ і стрілецьку зброю.

"Із початку доби двоє наших військовослужбовців були евакуйовані з бойових позицій з осколковими пораненнями. Зараз їм надається медична допомога. Втрати противника уточнюються", - додали у відомстві.

Зазначається, що станом на зараз ситуація в зоні ООС залишається стабільною і повністю контрольованою Збройними силами України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА