Інтерфакс-Україна
14:59 29.06.2020

Частка українців, які позитивно оцінюють дії Зеленського, за місяць скоротилася з 47% до 38%

2 хв читати
Частка українців, які позитивно оцінюють дії Зеленського, за місяць скоротилася з 47% до 38%

Частка українців, які схвалюють дії президента України Володимира Зеленського, за місяць зменшилася на 9%. Про це свідчать результати щомісячного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

"Оцінюючи дії органів влади в травні-червні цього року, 38% відповіли, що схвалюють дії і заяви президента Зеленського (у травні – 47%); 45% – не схвалюють (у травні – 37%)", – зазначається у звіті про результати опитування, розміщеному на сайті КМІС.

Зазначається, що кількість тих, хто не схвалює дії і заяви президента, перевищила кількість тих, хто схвалює, вперше за останній рік.

Частка тих, хто схвалює дії Кабінету Міністрів України, також скоротилася - 23% порівняно з 24% у травні. Водночас скоротилася також частка тих, хто не схвалює роботу уряду – 59% порівняно з 61% місяцем раніше.

"Баланс оцінок є негативним і становить мінус 36 процентних пунктів. Порівняно з травнем баланс оцінок дії уряду майже не змінився", – зазначають у КМІС.

Аналогічна ситуація відзначається і в оцінках дій Верховної Ради.

"21% українців схвалюють дії Верховної Ради (22% у травні); 62% – не схвалюють (65% у травні). Баланс оцінок є негативним і становить мінус 41 процентний пункт", – зазначається в результатах опитування.

Опитування проводилося з 20 по 23 червня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, сomputer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка охоплює 2000 респондентів і репрезентативна для дорослого населення України (віком від 18 років і старше), за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської області та Автономної Республіки Крим.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% – для показників близьких до 25%, 1,4% – для показників близьких до 10%. Дані цього дослідження порівнюються з результатами попередніх опитувань КМІС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Гуманітарний комітет Ради підтримав правку про фінансування Держкіно не менше ніж 0,2% видатків держбюджету за попередній рік

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

Данія запускає проєкт Ukraine Transition Program на три роки з бюджетом у 375 мільйонів євро

Сибіга: Ми очікуємо прибуття в четвер делегації військових з Польщі після інциденту з російськими дронами

Расмуссен: ми заохочуватимемо більше українських оборонних компаній розміститися та виробляти продукцію в Данії

Сибіга: незабаром наша зброя виготовлятиметься на території Данії

Сибіга: Данія - перша у світі за обсягом наданої Україні допомоги пропорційно до власного ВВП

Мінсоцполітики розробляє нові підходи до надання допомоги евакуйованим українцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА