08:16 01.07.2020

КОДА звернулася в Нацполіцію через невиконання зобов'язань компанією з держзакупівель апаратів ШВЛ для обласних лікарень

1 хв читати
КОДА звернулася в Нацполіцію через невиконання зобов'язань компанією з держзакупівель апаратів ШВЛ для обласних лікарень

Київська облдержадміністрація (КОДА) звернулася до Національної поліції України щодо повернення 10,5 млн грн, які департамент охорони здоров'я виплатив ТОВ "Ліртон Груп", як передоплату за придбання для обласних лікарень апаратів штучної вентиляції легенів, однак закупівлі були зірвані, повідомила прес-служба КОДА.

"Неправомірним діям не місце в органах державної влади. Надалі буду боротися з проявами непрофесіоналізму і зловживань з бюджетними коштами. Національна поліція Україна повинна якомога швидше вжити всіх заходів, щоб повернути бюджетні кошти і покарати винних. Зі свого боку, КОДА сприятиме розслідуванню і надаватиме правоохоронцям всю необхідну допомогу. Моя мета, щоб кошти повернулися і були витрачені ... на придбання обладнання, яке буде рятувати людські життя", - зазначив голова КОДА Василь Володін.

Зокрема, договір уклав колишній керівник департаменту. Апарати ШВЛ повинні були надійти до лікарень області до 25 травня 2020 року, однак постачальник свої зобов'язання не виконав і кошти не повернув.

Як зазначається, через зірвані закупівлі обласні лікарні Київської області залишилися без необхідного обладнання, тому обласна влада залучала бізнес і шукала інші канали поставок, а керівника департаменту охорони здоров'я 4 травня звільнили за невідповідність посаді. Проти нього порушили кримінальне провадження щодо зловживання службовим становищем при здійсненні закупівель медичного обладнання.

Процесуальні дії з цього приводу вже ведуться.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА