Інтерфакс-Україна
11:00 01.07.2020

В Україну прибула друга партія гуманітарної допомоги від Італії для боротьби з паводками в західних областях - ДСНС

1 хв читати
В Україну прибула друга партія гуманітарної допомоги від Італії для боротьби з паводками в західних областях - ДСНС

 Сьогодні вночі до Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького прибула друга партія гуманітарної допомоги від уряду Італійської Республіки для ліквідації наслідків паводків, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Рятувальники ДСНС розвантажили мотопомпи високої продуктивності для перекачування брудної води з комплектами рукавів, плаваючі мотопомпи, пересувні електростанції з кабельною мережею та освітлювальною щоглою, а також надувний човен із двигуном", - йдеться в повідомленні.

Так, обладнання і техніку буде передано для потреб постраждалих від паводків районів Івано-Франківської області.

Як повідомлялося, 30 червня у Львові приземлився перший рейс з Італії, на борту якого були, зокрема, пожежні рукави, захисні каски, гідрокостюми, бензопили, каркасні намети тощо, які використовуватимуть на Прикарпатті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА