13:48 01.07.2020

В Україні запустили єдиний інформпортал для туристів

1 хв читати
В Україні запустили єдиний інформпортал для туристів

В Україні 30 червня розпочав роботу єдиний інформаційний портал для туристів, що подорожують Україною, повідомляє туристична асоціація Visit Ukraine.

"Портал розроблено за підтримки Державного агентства розвитку туризму, Державної прикордонної служби України, Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства закордонних справ України. Веб-ресурс орієнтований на іноземних туристів, які планують відвідати Україну, а також українців, що виїжджають за кордон", - повідомляється в прес-релізі організації.

На порталі https://visitukraine.today розміщена найактуальніша інформація про правила перетину українського кордону; правила в'їзду українців до країн світу; перелік країн "зеленої" зони та "червоної" зони; правила адаптації карантину, обсервації/самоізоляції; правила поведінки в аеропортах; правила перебування в містах, готелях, громадських місцях, закладах харчування; надання допомоги у встановленні, авторизації та користуванні мобільним застосунком "Дій вдома".

На порталі є гаряча лінія для туристів. Також на сторінці можна придбати медичний страховий поліс українських компаній, який покриває лікування COVID-19 та обсервацію.

Уся інформація на ресурсі оновлюється щодня і викладається трьома мовами - українською, англійською і російською. Також на всіх авто- та залізничних вокзалах, в аеропортах, в пунктах пропуску будуть розміщені QR-коди, які дадуть змогу перейти автоматично на інформпортал й отримати консультацію та всю необхідну інформацію.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА