14:37 01.07.2020

Кількість зафіксованих фактів перевищення швидкості на дорогах зменшилася вчетверо - Геращенко

1 хв читати
Кількість зафіксованих фактів перевищення швидкості на дорогах зменшилася вчетверо - Геращенко

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко зазначає, що за місяць роботи камер автофіксації кількість зафіксованих фактів перевищення швидкості на дорогах зменшилася вчетверо.

"Кількість зафіксованих фактів перевищення швидкості за 30 червня знизилася порівняно з першим днем роботи системи із 57 880 випадків до 13 325, або більш ніж учетверо!", - написав Геращенко в середу на своїй сторінці у Facebook.

Він повідомив, що за 30 днів роботи системи автофіксації ухвалено 398 410 постанов про адмінправопорушення.

"З них уже сплачено 219 040 штрафів за перевищення швидкості. Загалом за 30 днів роботи системи на рахунки Державного казначейства надійшло 31 908 746 гривень і 98 копійок. Частина цих коштів піде на оплату послуг із доставки повідомлень "Укрпоштою" і на оплату друку постанов та правопорушеннь ДПК "Україна". Решта коштів буде зарахована до бюджету і буде спрямована на поліпшення дорожньої інфраструктури та підвищення безпеки дорожнього руху", - наголосив заступник глави МВС.

Також він додав, що документи стосовно тих порушників, які не заплатять штраф протягом 30 днів із моменту повідомлення, буде передано до Державної виконавчої служби для стягнення у встановленому законом порядку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА