Інтерфакс-Україна
11:36 02.07.2020

Початок розгляду справи Шеремета у суді залежить виключно від підозрюваних та їхніх адвокатів - Нацполіція

2 хв читати
Початок розгляду справи Шеремета у суді залежить виключно від підозрюваних та їхніх адвокатів - Нацполіція

Слідство не обмежуватиме підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета та їхніх адвокатів у часі на ознайомлення з матеріалами справи, але звертає увагу всіх зацікавлених сторін, що початок розгляду справи залежить саме від сторони захисту та самих підозрюваних, повідомляє управління комунікації національної поліції України в четвер.

"42 дні пройшло з моменту завершення досудового розслідування у провадженні за фактом вбивства Павла Шеремета та відкриття матеріалів підозрюваним та їхнім захисникам. Початок розгляду цієї резонансної справи тепер залежить виключно від того, коли адвокати підозрюваних закінчать ознайомлюватися з матеріалами", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, вранці 20 липня 2016 року в центрі Києва було підірвано машину керівника інтернет-видання "Українська правда" Олени Притули, в якій перебував Шеремет. Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху.

12 грудня 2019 року поліція здійснила низку обшуків і повідомила про підозру деяким фігурантам справи. Того самого дня відбувся брифінг за участю керівництва Нацполіції, МВС і президента України Володимира Зеленського, на якому було частково розкрито проміжні результати розслідування та названо імена підозрюваних у вбивстві Шеремета.

Про підозру у вбивстві Шеремета повідомлено трьом особам: військовій медсестрі Яні Дугарь, волонтеру та дитячому медику Юлії Кузьменко, а також музиканту та ветерану АТО Андрію Антоненку, усіх їх затримано. Подружжя Владислав та Інна Грищенки, також учасники АТО, були затримані в іншій справі, але є фігурантами справи щодо вбивства Шеремета.

Досудове слідство стосовно підозрюваних було завершено 22 травня. 1 червня прес-служба Міністерства внутрішніх справ України повідомила, що копії матеріалів досудового розслідування у справі про вбивство Шеремета підготовлені всім підозрюваним та їхнім захисникам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Мінкультури назвали лист дієвців культури і активістів із звинуваченнями частиною інформкампанії проти відомства

На Алеї захисників у Києві відкрили памʼятний знак ССО – КМВА

Сенатор Грем до росіян: Війна Путіна робить Росію не великою, а державою-ізгоєм

Кількість користувачів "бібліотеки комплектувальних" для виробників ОПК перевищила 150 – Сметанін

Чернишов про захист для українців у ЄС: Він має зберігатися до настання миру, але не може тривати вічно

Посол США обговорила з Радою директорів Американської торгової палати в Україні повоєнне відновлення

Зеленський: Працюємо над забезпеченням можливості вигідної роботи з партнерами для інвестицій в Україну

Україна готує нові домовленості з європейськими партнерами для інвестицій у українське виробництво зброї

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

Порошенко передав українським військовим на Сумщині дрони та техніку для оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА