19:27 02.07.2020

Україна сподівається на участь в Європейському тижні регіонів і міст 12 жовтня

1 хв читати
Україна сподівається на участь в Європейському тижні регіонів і міст 12 жовтня

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час онлайн-зустрічі з комісаром ЄС з питань згуртованості та реформ Елізою Феррейрою зазначила, що Україна прагне розширити свою участь у регіональних проектах Європейського Союзу.

Як повідомляє прес-служба Офісу віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, під час розмови Стефанішина повідомила, що Україна сподівається на участь в Європейському тижні регіонів і міст, який цього року відбудеться в Брюсселі 12 жовтня.

"Цей форум є чудовою платформою для обміну досвідом, обговорення регіональної політики, представлення основних досягнень та практичних рішень тих проблем, які виникають і є спільними для більшості місцевих органів управління в Європі", - зазначила віце-прем'єр-міністр.

Вона також наголосила, що Україна вітає Стратегію ЄС для Дунайського регіону та прагне робити свій внесок у її розвиток.

"Ми ставимо у фокус досить амбітні цілі в рамках наявних фінансових інструментів транскордонного співробітництва та прагнемо розширити свою участь у регіональних проектах ЄС", - зазначила Стефанішина.

Окрім іншого, сторони також домовилися сформувати пропозиції щодо проектів та ініціатив ЄС, в яких Україна прагне брати участь.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА