Інтерфакс-Україна
07:38 03.07.2020

У Харкові співробітник тепломереж загинув під час ліквідації аварії на насосній станції

1 хв читати
У Харкові співробітник тепломереж загинув під час ліквідації аварії на насосній станції

У Харкові в ніч на четвер стався прорив на насосній станції "Харківських тепломереж", під час його ліквідації загинув співробітник комунального підприємства.

"Повідомлення про те, що на одній із насосних станцій міста загинув 70-річний чоловік, надійшло до Шевченківського відділу поліції 2 липня в 6:19. Попередньо встановлено, що смерть настала під час усунення аварії на комунальному підприємстві", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) КК України.

Як повідомив прес-секретар прокуратури Харківської області Дмитро Чубенко, загиблий - співробітник ХТС, який чергував на станції і саме він повідомив про аварію керівництву. Це сталося близько 4:30. Після цього чоловік на зв'язок не виходив.

"На даний момент воду вже викачали з насосної станції і тіло чоловіка направлено на судмедекспертизу для встановлення причини смерті", - сказав Чубенко.

 

 

ОСТАННЄ

ДБР провело обшук у ексуповноваженої АМКУ, ексзаступниці міністра економіки Панаіотіді

У Генштабі ЗС України підтвердили удар по заводу з виробництва ударних БпЛА в російському Татарстані

У Марганці 54 постраждалих від удара дрона по автобусу, 31 у лікарні

Внаслідок удару ворожого БпЛА по Чугуєву постраждав мирний перехожий – прокуратура

Південна Корея передала партію інженерної техніки для ДСНС України

Трамп: Заяви про юридичне невизнання Україною окупації Криму шкодять мирним переговорам з РФ

Кондратюк про акт вандалізму на могилі воїнів УПА в Польщі: Вигоду з цього отримає лише росія

Зеленський буде у ПАР в четвер разом з Свириденко, президентський борт вже над Африкою

Україна ініціює спецзасідання ОБСЄ через масовані атаки РФ на українських цивільних

Міноборони допустило до використання безпілотний FPV-авіакомплекс "Генерал Черешня"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА