Інтерфакс-Україна
14:43 03.07.2020

Бізнес має нести відповідальність за дотримання карантинних заходів - Зеленський

1 хв читати

Кількість перевірок об'єктів торгівлі та закладів громадського харчування на предмет дотримання карантину в Україні щодня збільшується, за останні три дні їх було майже 12 тис., повідомили президенту Володимиру Зеленському на традиційній селекторній нараді щодо запобігання поширення коронавірусу.

За результатами цих перевірок за три дні виявлено 2788 порушень, за які складено протоколи та приписи. Загалом із 19 червня 2020 року проведено понад 19 тис. перевірок на об'єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, продуктових ринках і в закладах громадського харчування, зазначає прес-служба глави держави.

"Люди втомилися та розслабилися, але бізнеси, які заробляють, мають нести відповідальність, якщо не контролюють дотримання заходів безпеки й тим самим наражають клієнтів на небезпеку зараження", - зазначив президент Зеленський на нараді.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов доповів, що на Закарпатті та Волині в медзакладах почали готувати більше ліжко-місць у зв'язку зі зростанням кількості хворих на COVID-19 і заповненням лікарень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили логістичні об’єкти росіян на окупованих територіях – Генштаб ЗСУ

Посольство США в Україні рекомендує громадянам США бути готовими до "потенційно значного повітряного нападу" протягом "наступних кількох днів"

ФДМУ запевняє у законності дій свого співробітника, який має векселі російської компанії на 5 тонн золота

У Дніпрі ситуація з водою вже нормалізувалася, потрохи відновлюється подача опалення та світла - Філатов

Уряд пропонує перейти на дистанційне навчання або продовжити зимні канікули через погодні умови - Свириденко

У Нікополі повністю відновлено тепло- та водопостачання

Президент підписав указ, яким дозволяється заміщення поліцейськими голів ОВА у ще двох областях

У Кривому Розі вже 13 поранених - обладміністрація

Кількість постраждалих у Кривому Розі зросла до 12 людей - прокуратура

Росіяни вчергове атакували портову інфраструктуру Одещини - влада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА