17:38 03.07.2020

У Харкові впроваджено низку обмежень у зв'язку зі зростанням кількості випадків COVID-19

2 хв читати
У Харкові впроваджено низку обмежень у зв'язку зі зростанням кількості випадків COVID-19

Харківська міська комісія з питань техногенної та екологічної безпеки (КТЕБ) на засіданні у п'ятницю впровадила низку обмежень, що стосуються проведення масових заходів, роботи закладів громадського харчування і кінотеатрів.

"Обмеження роботи кінотеатрів, проведення масових заходів більше ніж 10 осіб. Крім того, заборонити роботу підприємств громадського харчування, де немає літніх майданчиків або площа зали менше ніж 50 кв. м, за винятком послуг з адресної доставки замовлень і замовлень на винос... Крім того, нам рекомендовано обмежити працю кафе і ресторанів 22:00", - зачитав проект рішення перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов, котрий проводив засідання КТЕБ.

Члени комісії проголосували за це рішення без уточнювальних запитань і обговорення.

Терехов також звернувся до поліції з проханням проконтролювати дотримання впроваджених обмежень.

Засідання КТЕБ тривало загалом не більше 5 хвилин.

Як повідомлялося, раніше у п'ятницю регіональна КТЕБ вирішила надати можливість ухвалювати рішення про необхідність посилення або пом'якшення карантинних обмежень районним і міським КТЕБ, оскільки епідситуація в Харкові та області значно відрізняється.

За словами в.о. директора Харківського обласного лабораторного центру Нелі Новицької, понад 80% випадків COVID-19, підтверджених за останній тиждень, було діагностовано в жителів обласного центру.

"З 272 випадків, зареєстрованих за останній тиждень в області, 83% припадають на місто Харків... У Харкові показник захворюваності становив від 15 до майже 17 на 100 тис. населення", - сказала Новицька.

Вона також повідомила, що останнім часом відзначається збільшення кількості важких випадків захворювання, які потребують госпіталізації.

Говорячи про причини збільшення кількості хворих, вона назвала порушення маскового режиму та соціальної дистанції в громадських місцях і транспорті.

"Транспорт у нас залишається основним ризиком інфікування вірусом SARS. Під час відвідування громадських місць не дотримується масковий режим і соціальне дистанціювання, що також сприяє подальшому поширенню інфекції", - сказала Новицька.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА