Інтерфакс-Україна
18:36 03.07.2020

В офіс партії "ОПЗЖ" у Полтаві кинули гранату, постраждалих немає - нардеп Кива

1 хв читати
В офіс партії "ОПЗЖ" у Полтаві кинули гранату, постраждалих немає - нардеп Кива

У приміщення офісу Полтавської міської організації партії "Опозиційна платформа - За життя" ("ОПЗЖ") у м. Полтава у п'ятницю кинули гранату, повідомив народний депутат фракції "ОПЗЖ" Ілля Кива.

"В офіс партії "ОПЗЖ" у Полтаві щойно представники націоналістичних груп кинули гранату", - написав Кива на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

До повідомлення він прикріпив відео задимленого приміщення офісу.

В ефірі телеканалу NewsOne політик повідомив, що жертв вдалося уникнути.

"В наш офіс у Полтаві було кинуто гранату. Людина в масці підбігла до будівлі, де на першому поверсі розміщується офіс, і у відчинене вікно кинула гранату. Секретар офісу дивом залишилася жива, тому що просто вийшла помити руки. Якби дівчина перебувала в цій кімнаті, вона загинула б" - сказав Кива.

При цьому він припустив, що до нападу можуть бути причетні організації, які називають себе націоналістичними, оскільки раніше від них неодноразово надходили загрози.

Агентство "Інтерфакс-Україна" наразі не має інформації від правоохоронних органів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В акваторії порту "Південний" внаслідок останніх масованих атак стався витік рослинної олії

СБУ: затримано дезертира і аспіранта вишу, які закликали РФ до подальшого захоплення України

Аварійні відключення застосовано в кількох регіонах – "Укренерго"

Плями в морі біля узбережжя Одеси утворилися від витоку соняшникової олії - обладміністрація

Внаслідок нічної атаки РФ є знеструмлення в 5 областях – Міненерго

Житель Лиману загинув під обстрілами, ще 5 мирних жителів Донецької області поранені за добу – обладміністрація

Нацполіція оголосила підозри у справі про привласнення 70 млн грн на відновленні критичної інфраструктури Харкова

Міносвіти: в 17 областях діє 23 освітні простори "Школи супергероїв"

РФ два дні поспіль завдає ударів по об’єктах "Укрнафти" – глава "Нафтогазу"

ЗСУ до кінця року отримають 3 млн FPV-дронів - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА