Інтерфакс-Україна
09:09 04.07.2020

Україна, Німеччина і Франція демонструють готовність зробити максимум для виконання паризьких домовленостей "нормандської четвірки", РФ взяла паузу для підготовки відповіді на цю консолідовану позицію трьох країн

1 хв читати
Україна, Німеччина і Франція демонструють готовність зробити максимум для виконання паризьких домовленостей "нормандської четвірки", РФ взяла паузу для підготовки відповіді на цю консолідовану позицію трьох країн

Україна, Німеччина і Франція демонструють готовність зробити максимум для виконання паризьких домовленостей лідерів держав нормандського формату, Російська Федерація взяла паузу для підготовки відповіді на цю консолідовану позицію трьох країн.

"Домовленості Паризького саміту лідерів держав-учасників нормандського формату повинні бути виконані. Україна, а також її партнери в нормандському форматі, Франція і Німеччина, продемонстрували готовність докласти для цього максимум зусиль", - наголосила українська делегація на переговорах радників лідерів чотирьох держав 3 липня в Берліні, повідомляє в суботу прес-служба Офісу президента.

Зі свого боку російська сторона взяла паузу для підготовки відповіді на консолідовану позицію України, Франції та Німеччини, зазначається в повідомленні Офісу президента України Володимира Зеленського.

У зустрічі політичних радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії брали участь керівник Офісу президента України Андрій Єрмак і віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, який очолював українську делегацію.

Переговори тривали 11 годин.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ: Антикорупційні органи встановили керівника корупційної схеми у сфері енергетики – Карлсона

Низькопольні автобуси, передані Одесі порідненими містами Регенсбургом і Стамбулом, вийдуть на соціальні маршрути

Оформлення ТЗ та пішоходів в ПП "Дяківці-Раковець" на кордоні з Румунією відновлено – ДПСУ

В Києві у зв’язку з відключеннями світла можливі зміни в роботі електротранспорту – КМДА

В Україні стає прохолодніше, по всій країні пройдуть невеликі дощі

DeepState: Ворог просунувся у Донецькій та Запорізький області

Мін’юст підтвердив проведення слідчих дій за участі міністра Галущенка у межах кримінального провадження

Бійці ГУР отримали зброю і обладнання на понад 7 млн грн від стендап-коміка Василя Байдака

Сирський: у жовтні наші авіаційні безпілотні комплекси уразили 77 тис. цілей противника

Ворог активізував зусилля з проникнення до Покровська через південні околиці, зараз у місті понад 300 росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА