Інтерфакс-Україна
07:04 06.07.2020

На Львівщині можливий прорив дамби і затоплення 7 сіл

1 хв читати
На Львівщині можливий прорив дамби і затоплення 7 сіл

У Львівській області існує загроза прориву дамби і початкового затоплення окремих прирічкових населених пунктів у Самбірському районі внаслідок чергової паводкової хвилі, повідомили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.

"У другій половині дня 5 липня на р.Стрв’яж біля с.Луки (Самбірський р-н, Львівська обл.) очікується продовження формування максимального рівня води чергової паводкової хвилі. Існує загроза прориву дамби і початкове затоплення окремих прирічкових населених пунктів в Самбірському районі (сс.Бабино, Пиняни, Чернихів, Нижнє, Острів, Луки, Хлопчиці)", - сказано в повідомленні на сайті відомства.

Крім того, в ДСНС попередили, що 5-6 липня на Волині можливе досягнення позначки затоплення присадибних ділянок в с. Підгір'я Ратнівського району.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР розслідує загибель прикордонника на Волині, біля тіла виявлено зброю

Італійський суд відклав слухання щодо екстрадиції підозрюваного у справі "Північних потоків" до 9 вересня - ЗМІ

Зеленський і Макрон узгодили позиції щодо гарантій безпеки, оборонної підтримки та руху України до ЄС

Чехія у 2026–2030 роках щороку виділятиме понад 40 млн євро в межах програми відновлення України

Українські рятувальники проходять зовнішню переатестацію INSARAG у Польщі - ДСНС

Речник МЗС Тихий на погрози Путіна: РФ не перемагає, треба серйозно посилити на неї тиск

Європа готова надати гарантії безпеки Україні у день підписання мирної угоди – Макрон

Зеленський: Франція та інші країни хочуть наблизити мир, поки не бачимо цих сигналів від РФ

Суди переважно стають на бік громадян, які не можуть податись на єВідновлення через втрату документів – нардеп Шуляк

Зеленський щодо сценарію Південної Кореї в Україні: Все можливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА