Інтерфакс-Україна
12:55 06.07.2020

Від початку доби російські найманці 6 разів обстріляли українські позиції

1 хв читати
Від початку доби російські найманці 6 разів обстріляли українські позиції

Російські найманці шість разів обстріляли українські позиції на сході України від початку поточної доби станом на південь понеділка, повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

"Унаслідок розриву однієї з мін бойове травмування отримав один військовослужбовець об'єднаних сил. Зараз військовий перебуває в медичному закладі, йому оперативно надано необхідну допомогу. Стан здоров'я військовослужбовця задовільний", - ідеться в повідомленні.

За даними Міноборони, під час обстрілів російські найманці в переважній більшості випадків використали озброєння, яке давно має бути відведеним від лінії бойового зіткнення. Зокрема, вогонь відкривався зі 122-мм артилерії, 120-мм мінометів, станкових протитанкових і автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів.

"Підрозділи Операції об'єднаних сил відповіли противнику з чергових вогневих засобів. Втрати ворога уточнюються. Ситуація в районі проведення Операції об'єднаних сил повністю контролюється", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1 460 осіб та 160 од. спецтехніки - Генштаб

11 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Донеччина: за тиждень евакуйовано 650 людей, у зоні активних бойових дій залишаються 13,8 тис. жителів

Бельгія пропонує ЄС створити додатковий фінансовий резерв для захисту від Кремля щодо кредиту Україні

ВООЗ та фонд ASEF передали Україні лабораторні набори для виявлення високоризикових патогенів на 4,7 млн грн

Єврокомісар з питань розширення: Угорщина не зможе зупинити вступ України до ЄС

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Трамп після обговорення з європейськими лідерами ситуації щодо України: Ми обговорили Україну досить рішучими словами

Данська військова розвідка вперше назвала США потенційним ризиком для безпеки країни — ЗМІ

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА