Інтерфакс-Україна
18:42 07.07.2020

Українські фахівці в США розпочали підготовку до запуску ракети-носія корпорації Northrop Grumman "Антарес" - РНБО

1 хв читати
Українські фахівці в США розпочали підготовку до запуску ракети-носія корпорації Northrop Grumman "Антарес" - РНБО

Українські фахівці розпочали роботу над підготовкою до запуску ракети-носія корпорації Northrop Grumman "Антарес", повідомляє прес-служба Ради національної безпеки та оборони України.

"У квітні цього року група співробітників ДП "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К. Янгеля" і НВП "Хартрон-Аркос" ЛТД відбули до США для участі в роботах із підготовки до пуску ракети-носія корпорації Northrop Grumman "Антарес", якою вже у вересні цього року планується доставити вантажі на Міжнародну космічну станцію на замовлення NASA. Після двотижневого карантину в США група у повному складі розпочала виконання робіт за програмою", - зазначається в повідомленні.

Зазначається, що 19 червня 15 фахівців, які брали участь в електровипробуваннях першого ступеня ракети-носія "Антарес" у центрі космічних запусків на о. Воллопс, повернулися в Україну, один залишився у США для виконання планових робіт. На початку липня до США прилетіли ще двоє українських фахівців, і найближчим часом очікують прибуття ще трьох спеціалістів із системи контролю заправки.

"Організація перельоту українських фахівців, зокрема у частині ухвалення рішень щодо надання необхідних дозволів на виліт, стала можливою завдяки, зокрема, підтримці та міжвідомчій координації спільних дій з боку Ради національної безпеки і оборони України", - повідомляють у РНБО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Застосунок "Реєстр+" буде тимчасово недоступний у зв’язку з проведенням технічних робіт

Глава МЗС Польщі: закликаємо Угорщину зняти вето на відкриття першого кластера переговорів про вступ України в ЄС

Інтенсифікація атак РФ після зустрічі на Алясці свідчить про те, що Москва не бажає миру – Сікорський

Ворог увесь день обстрілював Нікопольщину з дронів та артилерії, загинула жінка, є численні пошкодження будівель

Генсек НАТО оголосив про початок операції альянсу Eastern Sentry на східному фланзі

Сибіга відзначив суттєвий прогрес у вирішенні чутливих історичних питань з Польщею

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА