16:56 08.07.2020

Абітурієнти 2020 року можуть отримати відстрочку від армійського призову

1 хв читати
Абітурієнти 2020 року можуть отримати відстрочку від армійського призову

Абітурієнти 2020 року можуть отримати відстрочку від призову в армію, йдеться у спільному рішенні Офісу президента, Міністерства освіти та Генерального штабу України.

"У зв'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р. – розпорядження уряду №179-р від 26.02.2020 року (зі змінами від 15.04.2020). Важливо, що в пункті 5 цього документа визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою", - йдеться в повідомленні прес-служби Міносвіти.

Щодо випускників коледжів та університетів, то Міністерство освіти і науки спільно з Офісом президента і Генеральним штабом напрацювали рішення, які дозволять їм, у разі бажання, продовжити навчання за наступним ступенем освіти, отримати відстрочку від весняного призову.

У зв'язку з цим Міносвіти надало відповідні роз'яснення приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти з попередньої реєстрації абітурієнтів, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову.

Зазначається, що попередня реєстрація дасть змогу таким абітурієнтам отримати документальне підтвердження про свої наміри й на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА