Інтерфакс-Україна
19:27 08.07.2020

ЦВК визнала обраним народним депутатом України Свідерську

2 хв читати

У середу, 8 липня, відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого комісія визнала обраним народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів 21 липня 2019 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Аліну Свідерську, включену до виборчого списку партії "Голос" під №19.

"Рішення ухвалене у зв’язку з надходженням до ЦВК рішення позачергового з’їзду політичної партії "Голос" від 26 червня 2020 року та витягу із протоколу цього з’їзду про дострокове припинення повноважень народного депутата України Вакарчука С.І., обраного на позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від цієї політичної партії, у зв'язку з його виходом зі складу відповідної фракції у Верховній Раді України дев'ятого скликання", - йдеться в оприлюдненому у середу прес-службою ЦВК повідомленні.

Згідно з інформацією ЦВК, Свідерська Аліна Валеріївна, 1989 року народження, освіта вища, директор ТОВ "Айсе Хідро Юкрейн", проживає у місті Києві, член політичної партії "Голос".

Як повідомлялося, Вакарчук написав заяву про складання повноважень, проте 18 червня у Верховній Раді на вистачило голосів для регламентного оформлення бажання нардепа.

Це не перше таке рішення в політичній кар'єрі Вакарчука. 30 вересня 2007 року він узяв участь у позачергових виборах до Верховної Ради України 15-м номером у списку блоку "Наша Україна - Народна самооборона". Його обрали народним депутатом у багатомандатному загальнодержавному окрузі. 23 листопада 2007 року отримав депутатський мандат.

Був членом комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, а також членом низки груп із міжпарламентських зв'язків. 11 вересня 2008 року добровільно склав із себе депутатські повноваження. 16 грудня 2008 року Верховна Рада ухвалила постанову про дострокове припинення повноважень народного депутата України Святослава Вакарчука.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули авіабомбу на храм у Костянтинівці, загинули двоє людей, ще четверо зазнали поранень

Зеленський та Карні обговорили розширення участі Канади в ініціативі PURL

У Херсоні загинула ще одна людина

Трамп і Зеленський говорили про ракети великої дальності Tomahawk - ЗМІ

Україна у межах синхронізації санкцій проти РФ за 4 міс. ухвалила 8 пакетів щодо 281 фізичних і 633 юросіб

Естонія тимчасово закрила пункт пропуску Саатсе на кордоні з РФ

Один із поранених внаслідок з'ясування стосунків із застосуванням гранати в Лозовій загинув, винуватця взято під варту

Лідери України та США обговорили можливості посилити українську ППО і домовленості щодо цього

Зеленський - Трампу: Якщо вдається зупинити війну на Близькому Сході, то інші війни точно можуть бути зупинені, в тому числі ця російська війна

У США засудили ексвійськового, який розповів секретні дані про війну в Україні на сайті знайомств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА