Інтерфакс-Україна
08:19 10.07.2020

Зеленський повідомив НАЗК про продаж будинку в Іванковичах, тимчасово проживатиме із сім'єю в резиденції "Конча-Заспа"

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані - продаж у липні 2020 року будинку в селі Іванковичі Київської області.

"Крім того, Володимир Зеленський здійснив продаж земельної ділянки, на якій розташований проданий будинок", - повідомляє в четвер Офіс президента України на своїй сторінці у Facebook.

Відповідна інформація 7 липня 2020 року відображена в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

"Президент України із сім'єю тимчасово проживатиме в державній резиденції "Конча-Заспа", - йдеться в повідомленні.

Згідно з декларацією президента Зеленського, проданий будинок у селі Іванковичі площею 353,5 кв. м він придбав у 2008 році. Також у його власності була земельна ділянка площею 1200 кв. м.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців

Один цивільний зазнав поранень внаслідок атаки ворожих дронів в Запорізькій області

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА