Події

Залізничні лікарні можуть стати приватними структурами - ЦОЗ АТ "Укрзалізниця"

Філія "Центр охорони здоров'я АТ "Укрзалізниця" (УЗ) розробляє механізм дій, що передбачають реформування залізничних клінічних лікарень компанії, зокрема розглядає можливість залучення інвесторів, повідомляється на сторінці ЦОЗ УЗ у Facebook.

"Це означає, що залізничні лікарні можуть стати приватними структурами, але з особливою інвестиційною угодою, яка гарантуватиме збереження робочого місця кожному медпрацівнику", - йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначено, що ЦОЗ УЗ розробляє нову програму страхування залізничників із щорічним покриттям на особу до 150 тис. грн.

"Товариство буде гарантом якісних медичних послуг у тристоронній угоді: працівників, лікарень і страхової компанії. Останню обиратимуть шляхом проведення конкурентних тендерних торгів на майданчику ProZorro із залученням до відбору найуспішніших страховиків", - додали у філії.

Реалізація програми зі страхування, а також загалом реформування відомчих лікарень є частиною концепції згідно з планом впровадження стратегії АТ "Укрзалізниця" на 2019-2023 роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ