Інтерфакс-Україна
16:10 12.07.2020

ПЦУ та УПЦ (МП) вирішили не проводити хресну ходу на 1032-ту річницю Хрещення Русі

1 хв читати
ПЦУ та УПЦ (МП) вирішили не проводити хресну ходу на 1032-ту річницю Хрещення Русі

Православна Церква України (ПЦУ) і українська православна церква (Московського патріархату) вирішили не проводити хресну ходу в рамках святкування 1032-ї річниці Хрещення Київської Русі в 2020 році у зв'язку з карантинними заходами, ухваленими в рамках протидії поширення коронавірусної хвороби Covid-19.

"Наприкінці липня ми відзначимо 1032-ту річницю Хрещення Київської Русі. Це важлива історична подія для вірян, тому щороку цього дня проходить хресна хода. Але цей рік вніс свої корективи. ПЦУ і УПЦ ухвалили рішення не проводити хресну ходу", - написав міністр культури України Олександр Ткаченко, пославшись на офіційні повідомлення церков.

За його словами, в обох церквах святкування відбудуться з дотриманням вимог карантину. "Радий, що предстоятелі православних церков поставилися відповідально до рекомендацій МОЗ і поставили захист здоров'я людей в пріоритет", - додав Ткаченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер

Президент Кіпру прибув до України

У Раді створено ТСК з питань розслідування порушень законодавства щодо лікування військовослужбовців

Українці шукали в Google у 2025 р. графік відключення світла, "Холостяк 2025", "Гру в кальмара 2", лабубу і НАБУ

СБУ затримала агентів ФСБ, які допомагали рашистам атакувати оборонні рубежі Ізюму

Переговори щодо мирного плану США ведуться по чотирьох напрямках, зокрема щодо території і європейської безпеки – ЗМІ

Удари РФ по енергетиці призвели до додаткових відключень понад 100 тис. споживачів у трьох областях - Міненерго

Макрон на зустрічі з Сі Цзіньпіном закликав Китай приєднатися до мирного врегулювання в Україні

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 138 БПЛА, зафіксовано влучання ракет та БпЛА на 14 локаціях

Перший пам’ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років відкрито в Ізраїлі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА