Інтерфакс-Україна
13:02 13.07.2020

Російські найманці 5 разів обстріляли українські позиції на Донбасі з півночі

1 хв читати
Російські найманці 5 разів обстріляли українські позиції на Донбасі з півночі

Російські найманці від початку доби п'ять разів порушували режим тиші в зоні проведення Операції об'єднаних сил, повідомляє Міністерство оборони України.

"Від початку поточної доби, станом на 12:00, російсько-окупаційні війська здійснили п'ять прицільних обстрілів позицій українських захисників. Після 5 ранку супротивник вів вогонь з АГС і стрілецької зброї по захисниках Кам'янки. З 6:50 захисники Луганського зафіксували розриви 12 ворожих мін калібру 120 мм. Окупанти здійснювали обстріли від н.п. Нижнє Лозове", - повідомив спікер Міноборони Дмитро Гуцуляк у щоденному зведенні про обстановку в районі проведення ООС.

Крім того, після 8 ранку ворог випустив 10 мін 120-го калібру по позиціях українських воїнів у районі н. п. Кримське, а з 9:45 більше години тривали бойові дії в районі селища Славне. Після 10:15 ворог випустив 9 мін калібру 82 мм по українських захисниках н.п. Пищевик.

Раніше прес-центр штабу Операції об'єднаних сил повідомив, що вранці в понеділок російські найманці обстріляли українські позиції на Донбасі біля н. п. Славне, внаслідок чого загинув один військовослужбовець, ще один військовий підірвався на невідомому вибуховому пристрої біля н. п. Зайцеве.

Також за минулу добу російські найманці 16 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, внаслідок чого п'ятеро українських бійців були поранені, ще в одного - бойова травма.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан спробує переконати Трампа виключити Угорщину з-під санкцій, пов'язаних з РФ

Керівник САП обговорив з послом Швеції захист прозорого використання міжнародної допомоги

У Сухопутних військах очікують позбутися черг біля ТЦК з 1 листопада у зв’язку зі змінами в оформленні відстрочок

Атаки РФ призвели до нових знеструмлень, анонсовані на всю добу обмеження е/е зберігаються – "Укренерго"

На Львівщині розслідують ДТП, у якій загинуло четверо військових

СБУ та Нацполіція затримали агентку ФСБ, яка коригувала ворожі атаки по енергооб'єктах Вінниччини

Кабмін затвердив вимоги щодо боротьби з лудоманією

КМІС: 63% респондентів вважають, що українці долають суперечності та йдуть шляхом до згуртованої нації, частка оптимістів щодо майбутнього зросла до 56%

У Донецькій області загинули 8 цивільних, 19 зазнали поранень через обстріли окупантів минулої доби

Петиція про перейменування однієї з вулиць Києва на честь Парубія не набрала необхідні для розгляду голоси

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА