Інтерфакс-Україна
16:42 13.07.2020

Саакашвілі: Прибрати проросійський уряд Грузії - в інтересах України

1 хв читати
Саакашвілі: Прибрати проросійський уряд Грузії - в інтересах України

Голова виконкому Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі вважає нинішній уряд Грузії проросійським і припускає, що його зміна буде вигідна Україні.

"Я вважаю, що прибрати проросійський уряд Грузії - в інтересах України та українського народу також. Але ця моя особиста думка. Я не висловлюю думку ні президента, ні інших із цього приводу - тому що я не є офіційним держслужбовцем України. Це моя особиста позиція, і вона дуже тверда" - заявив він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Він також наголосив, що ніхто не може заборонити грузину бути грузином, навіть якщо у нього український паспорт і він є патріотом України.

Як повідомлялося, днями у Facebook Саакашвілі розкритикував грузинську владу і заявив, що не визнає легітимності грузинського уряду. У відповідь на виклик українського посла до МЗС Грузії, який відбувся після цього, в МЗС України наголосили, що Україна високо цінує стратегічне партнерство з Грузією, підтверджує свою готовність розвивати двосторонні відносини в дусі дружби і добросусідства, а публічні висловлювання неуповноважених осіб не можуть вважатися позицією держави.

ОСТАННЄ

Кличко повідомив про використання ворогом касетних снарядів під час атаки на Київ

Путін навмисно здійснив масований удар по Україні під час саміту G7 – Сибіга

Щонайменше 5 зниклих безвісти мешканців київського будинку, зруйнованого російською ракетою – Клименко

Зеленський: США та Європа нарешті мають відреагувати так, як цивілізоване суспільство реагує на терористів, погано, коли сильні світу цього заплющують на це очі

У Києві у зв'язку з нічними обстрілами перекрито низку вулиць

Уже 17 людей постраждали в Одесі через атаку РФ і одна загинула, тривають пошуки ще однієї людини - Кіпер

Кличко показав ще один будинок в Солом'янському районі, що постраждав через ворожу атаку

Було пряме влучання балістики по 9-поверхівці у Києві, серед постраждалих троє дітей – Клименко

Ворог застосував 175 дронів та понад 15 крилатих ракет по Києву

На Полтавщині пошкоджено ЛЕП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА