12:43 15.07.2020

Київ сподівається на підписання угоди про спільний авіаційний простір на саміті Україна-ЄС - Стефанішина

2 хв читати
Київ сподівається на підписання угоди про спільний авіаційний простір на саміті Україна-ЄС - Стефанішина

У Києві розраховують, що на саміті Україна-Євросоюз 1 жовтня буде підписано угоду про спільний авіаційний простір, буде ухвалено рішення щодо інтеграції України в єдиний цифровий ринок ЄС, просування щодо прийняття України в мережу регуляторів електричної енергії та початку 2-ї місії в рамках укладення Договору про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції, заявила віце-прем'єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

"Ми виносимо як пропозиції за результатами саміту всі рішення щодо інтеграції в єдиний цифровий ринок, просування щодо прийняття України в мережу регуляторів електричної енергії. І тут я із захопленням можу говорити, що Україна і технічно, і юридично готова до того, щоб стати частиною європейської системи. Також ми розраховуємо на підписання угоди про спільний авіаційний простір і початок другої місії у рамках угоди ACAA (Угода про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції - ІФ)", - сказала вона на прес-конференції в середу.

Віце-прем'єр також зазначила, що Україна не просто готує свої пропозиції щодо національного внеску в Європейську зелену угоду, а вже є її частиною, оскільки взяла на себе зобов'язання про наближення законодавства в цих сферах.

"Важливо зазначити, що Україна не просто готує свої пропозиції щодо національного внеску в Європейську зелену угоду, Україна є вже частиною Зеленої угоди. Тому що Україна взяла на себе зобов'язання про наближення законодавства в цих сферах, і у нас фактично вибір стоїть між тим або не рухатися далі в наближенні, або визнати, що ми вже є частиною Зеленої угоди, і питання в тому, як ми входимо в цей процес. Він має бути помірним, і саме цього стосуватимуться пропозиції України щодо внеску в Зелену угоду", - додала вона.

Стефанішина наголосила, що Україна точно стане членом ЄС, проте це питання часу, який Україна визначить сама для себе.

"Україна точно стане членом ЄС, це питання часу. Насамперед, я вважаю, це питання часу, який Україна визначить сама для себе. Тому що ЄС - це не донорська організація, це об'єднання сильних, економічно незалежних, стабільних демократичних країн. І саме тому Україна нині на шляху тих реформ, які дадуть змогу Україні бути повноправним членом ЄС, в розумінні того, що ми будемо сильними, економічно незалежними, і той прогрес навіть, який є сьогодні, свідчить про те, що цей шлях уже є невідворотним", - резюмувала вона.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні понад 27 тис. домогосподарств установили сонячні панелі

У ЗСУ за добу виявлено 25 нових випадків COVID-19 - командування Медсил

"ОПОРА": ПОВТОРНЕ ГОЛОСУВАННЯ ЩОДО ВИБОРІВ МЕРІВ ВІДБУДЕТЬСЯ В БІЛЬШОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВІД 75 ТИС. ВИБОРЦІВ

"ОПОРА": ВИБОРИ БУЛИ КОНКУРЕНТНИМИ І ПЕРЕВАЖНО ВІДБУЛИСЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА

У Києві за добу підтверджено 308 нових випадків COVID-19 - Кличко

Явка виборців на виборах в Україні 25 жовтня становила 36,88% - ЦВК

День голосування на місцевих виборах в Україні загалом відповідав демократичним стандартам чесних виборів - КВУ

Кличко перемагає в першому турі, набравши 50,9% голосів - голова виборчого штабу партії "УДАР" за результатами інформації з 99% дільниць

Явка виборців на виборах в Україні 25 жовтня становила 36,88% - ЦВК

Явка виборців на виборах в Україні 25 жовтня становила 36,88% - ЦВК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА