Інтерфакс-Україна
18:26 15.07.2020

Помпео висловлює співчуття у зв'язку з загибеллю українського військового медика на Донбасі

2 хв читати
Помпео висловлює співчуття у зв'язку з загибеллю українського військового медика на Донбасі

Держсекретар США Майк Помпео в середу заявив, що Вашингтон висловлює співчуття у зв'язку з загибеллю українського військового медика на Донбасі та засуджує "жорстоку агресію" з боку підтримуваних Росією сил у регіоні.

"Я хотів би висловити глибоке співчуття у зв'язку з повідомленнями про загибель українського військового медика", - сказав Помпео, виступаючи в Держдепі.

"Ми приєднуємося до українського народу в засудженні жорстокої агресії з боку очолюваних Росією сил на Донбасі", - зазначив він.

Держсекретар США додав, що Вашингтон "віддає данину поваги тим українцям, які загинули й отримали поранення, борючись за свою демократію".

Раніше в прес-центрі штабу української Операції об'єднаних сил повідомили, що 13 липня українська евакуаційна група під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця поблизу селища Зайцеве, пересуваючись до місця його загибелі, "потрапила в заздалегідь підготовлену засідку" ворога, який "застосував стрілецьке озброєння, практично впритул розстрілявши представників евакуаційної групи".

Українські військові наголошують, що евакуаційна група була в білих касках і з відповідними розпізнавальними знаками, вона рушила по тіло загиблого після підтвердження режиму тиші.

"Унаслідок обстрілу загинув військовий медик, один воїн дістав поранення, ще один - бойову травму. Подальші евакуаційні заходи були неможливі, адже ворог продовжив обстріл уже з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів", - заявили в штабі ООС.

15 липня тіло загиблого було передано українській стороні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон провів розмову із Зеленським та закликав Росію довести, що вона дійсно хоче миру

ОВА долучать до електронного кабінету перевізника

Румунській політикині Йованович-Шошоаке заборонено в’їзд в Україну за підтримку російської агресії

Секретарем Ради підприємців при президенті буде радник глави ОП і заступник голови правління Ощадбанку Каціон

Сибіга зустрівся в Індії з радником прем’єра Великої Британії з нацбезпеки для обговорення дипломатичних зусилль для досягнення миру

Росіяни з початку березня намагаються прорвати лінію П'ятихатки-Малі Щербаки в Запорізькій області – DeepState

Єрмак закликав генсека Міжнародної морської організації запровадити посилені заходи з протидії тіньового флоту РФ

Процедура мобілізації є незворотною, навіть якщо проведена з порушеннями – Верховний суд

Макрон і прем'єр Канади в спільній заяві висунули вимоги до РФ про чіткі зобов’язання щодо України – ЗМІ

Цифрові рішення допомогли ДТЕК скоротити пошук у Європі обладнання для ремонтів після обстрілів – СЕО MODUS X

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА