Інтерфакс-Україна
19:40 15.07.2020

Інспектора ювенальної превенції підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої в Одесі

1 хв читати
Інспектора ювенальної превенції підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої в Одесі

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР), розташованого у Миколаєві, повідомили про підозру у зґвалтуванні неповнолітньої інспектору сектору ювенальної превенції Таїровського відділення поліції Київського відділу поліції у м. Одесі.

Як повідомляє прес-служба ДБР, неповнолітня познайомилася з підозрюваним у січні 2020 року, коли її мати звернулася до поліції із заявою про зникнення доньки після чергового конфлікту. Тоді правоохоронці склали щодо матері адміністративний протокол, а з дівчиною провели бесіду.

"11 лютого підозрюваний, який на той час працював на посаді інспектора сектору ювенальної превенції, змусив неповнолітню поїхати до нього додому, де зґвалтував її, а потім відвіз на місце зупинки громадського транспорту. За декілька днів потерпіла наважилася розповісти про злочин своєму вчителеві, який переконав її звернутися із заявою до правоохоронців", - зазначено у повідомленні.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чугуїв під масованою атакою - мер

Лівий берег у Києві знову зі світлом після обстрілів - ДТЕК

Поліція охороняє знеструмлені вулиці Києва після ворожої атаки

З прифронтових регіонів евакуювали 2,7 тис. осіб за тиждень – Мінрозвитку

Зеленський обговорив з європейськими лідерами подальші кроки для захисту життя людей, фінансові можливості та оборонну підтримку України

Путін користується моментом, коли світ майже всю увагу приділяє встановленню миру на Близькому Сході - Зеленський

Енергетики відновили е/е для більше ніж 725 тис. сімей - Зеленський

Данія витратить $8,5 млрд на посилення оборони через погрози Трампа щодо Гренландії

Водопостачання Києва поновлено у повному обсязі, світло повернули 466 тис. споживачів

Ідентифіковано трьох бойовиків "ЛНР", які під час окупації Куп'янського району Харківської області грабували підприємства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА