19:51 15.07.2020

Брюссель представив тримісячний план боротьби Євросоюзу з коронавірусом

2 хв читати
Брюссель представив тримісячний план боротьби Євросоюзу з коронавірусом

Європейська комісія (ЄК) представила в середу план координації заходів стримування та профілактики COVID-19 на найближчі три місяці, зокрема з урахуванням можливої другої хвилі в Європі.

"Тепер ми знаємо більше про вірус, але зобов'язані зберігати пильність і завбачливість, - заявив на прес-конференції заступник голови ЄК Маргаритіс Схінас. - Представлений комплекс заходів спрямований на протидію можливим новим спалахам COVID-19. Спираючись на уроки минулих місяців, ми плануємо уникнути імпровізацій , зміцнити готовність на всіх фронтах, зберегти єдиний ринок і його основні свободи, полегшити шлях до економічного і соціального відновлення в ЄС".

Схінас зазначив, що вірус поки поширюється світом. На території ЄС є "точкові і чітко визначені осередки і вжитими заходами ситуація в них утримується під контролем".

Заступник голови ЄК розділив заходи профілактики на три основні групи. По-перше, координація дій між членами ЄС, недолік якої спостерігався на початку кризи. По-друге, інклюзивність, включно зі спеціальними заходами щодо найбільш уразливих груп людей. По-третє, зменшення ризику співіснування COVID-19 із сезонним грипом, підготовка систем охорони здоров'я до цієї можливої ситуації.

Крім того, передбачено посилення можливостей відстеження контактів, зокрема на місцевому рівні через мобільні додатки. Встановлено критерії оперативної сумісності такої техніки.

Брюссель сподівається, що на світовому рівні будуть продовжені зусилля, які забезпечать ефективну профілактику, готовність і реагування на надзвичайні ситуації в сфері охорони здоров'я, наголосив Схінас.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА