20:24 15.07.2020

Зеленський ініціює податкові пільги для проектів і програм у сфері культури, туризму і креативних індустрій

2 хв читати
Зеленський ініціює податкові пільги для проектів і програм у сфері культури, туризму і креативних індустрій

Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради як невідкладний законопроект, який передбачає зменшення або звільнення від оподаткування низки проектів і програм у сфері культури, туризму і креативних індустрій, повідомляється на сайті глави держави в середу.

Законопроект №3851 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму і креативних індустрій" пропонує звільнити від податку на прибуток підприємств і податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) гранти, що надаються на безоплатній та безповоротній основі за рахунок бюджетних коштів, міжнародної технічної допомоги для реалізації проекту або програми в сфері культури, туризму і в секторі креативних індустрій.

Також документ пропонує звільнити від ПДФО суми культурних грантів за умови їх повного і цільового використання і припустити, що в разі неповного або нецільового використання такого гранту він визнається доходом і підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

Крім того, документ передбачає зниження податку на додану вартість (ПДВ) до 7% для стимулювання попиту і розширення доступності суспільно важливих послуг, зокрема, показу вистав, виступів професійних художніх колективів, кінематографічних прем'єр, показу оригіналів музичних творів, демонстрації виставкових проектів, проведення екскурсій в музеях і заповідниках і їх відвідування.

Також пропонується застосовувати знижену ставку ПДВ до показу фільмів, адаптованих в україномовні версії інклюзивного призначення, а також зі спеціальними адаптованими субтитрами, призначеними для перегляду особами з порушенням зору, субтитрами інклюзивного призначення, виконаними українською мовою (для осіб з порушенням слуху).

Законопроект ініціює звільнення від ПДВ імпорту національної кінематографічної спадщини, і продовження до 2025 року терміну дії звільнення від ПДВ, що існує, операцій з виробництва національних фільмів, з тиражування національних фільмів та дубльованих державною мовою іноземних фільмів, дублювання іноземних фільмів державною мовою, щодо збереження, відновлення і реставрації національної кінематографічної спадщини.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЦВК призначила на 25 жовтня проведення майже півтори тисячі перших виборів депутатів та голів різних рівнів

У Мінську проходить акція автомобілістів, ДАІ перекриває центральний проспект

На відновлення окупованого Донбасу потрібно орієнтовно $ 10 млрд

Національний художній музей України тимчасово призупиняє роботу через обвал портика

Глава МЗС України співчуває у зв'язку із загибеллю людей під час жорсткої посадки літака на півдні Індії

Влада Лівану нарахувала 6 тис. постраждалих від вибуху в Бейруті

Російські найманці з початку доби 5 разів порушили режим перемир'я на Донбасі, зокрема зафіксовано чотири вогневі провокації

Поліція Києва затримала чоловіка, який "замінував" фунікулер

"Укрзалізниця" відновила зупинення потягів далекого прямування у Луцьку та Тернополі

Генконсульство Польщі у Львові призупиняє приймання візових анкет у зв'язку з епідситуацією в регіоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА