20:40 16.07.2020

Переможцем праймеріз фракції "Слуга народу" серед кандидатів у мери Києва стала нардеп Верещук

1 хв читати
Переможцем праймеріз фракції "Слуга народу" серед кандидатів у мери Києва стала нардеп Верещук

Парламентська фракція "Слуга народу" на своєму засіданні в четвер провела праймеріз кандидатів для участі у виборах мера Києва, переможцем яких стала нардеп Ірина Верещук, повідомив президент України Володимир Зеленський, який був на засіданні.

За словами Зеленського, Верещук отримала всі три бали: від фракції, за даними соціології та його підтримку.

Як повідомлялося, в праймеріз "Слуги народу" на кандидата в мери Києва брали участь народні депутати від цієї партії: Ірина Верещук, Микола Тищенко, Олександр Дубінський, Олександр Качура та Дмитро Гурін.

15 липня народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура повідомив, що 16 липня на засіданні фракції відбудуться внутрішньопартійні праймеріз щодо вибору кандидата на посаду мера Києва. "Президент запропонував саме на засіданні фракції провести праймеріз: буде презентація програм, буде голосування фракції, думка ради Київської міської партійної адміністрації та президента України", - сказав Качура журналістам у середу після засідання Верховної Ради.

Верещук у 2010-2015 рр. була мером міста Рава-Руська Львівської області. Обрана народним депутатом за списком партії "Слуга народу" під №29.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА