Інтерфакс-Україна
08:04 17.07.2020

Депутат міськради підозрюється в розтраті зерна вартістю понад 51 млн грн

1 хв читати

Прокурорами Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру депутату Долинської міськради Кіровоградської області за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України), повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора України.

"За даними слідства, депутат, на посаді директора і учасника ТОВ "Долинський комбікормовий завод", розтратив шляхом зловживання своїм службовим становищем, понад 11 тис тонн зерна кукурудзи вартістю понад 51 млн грн, яка була передана цьому суспільству на відповідальне зберігання", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Офісу генпрокурора в четвер увечері.

Наразі досудове розслідування триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА