11:57 17.07.2020

У вересні на півдні України відбудуться стратегічні командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля 2020"

2 хв читати
У вересні на півдні України відбудуться стратегічні командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля 2020"

Керівництво Міністерства оборони та Збройних сил України планують провести останньої декади вересня 2020 року стратегічні командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля 2020", тоді ж, коли РФ проводитиме свої навчання "Кавказ 2020", заявив міністр оборони України Андрій Таран.

"Водночас з урахуванням нагромадження військ під приводом підготовки до стратегічних навчань "Кавказ 2020" керівництво Міністерства оборони та Збройних сил України планує в той же час, на останню декаду вересня, проведення стратегічних командно-штабних навчань "Об'єднані зусилля 2020". У рамках цих навчань ми плануємо перевірити можливість Генерального штабу в новій J-структурі діяти відповідно до стандартів НАТО", - сказав міністр під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю.

Таран додав, що планується також перевірити здатність організовувати взаємодію з пунктами управління збройних сил НАТО.

"Планується проведення не лише командно-штабних навчань, а в рамках проведення цих стратегічних командно-штабних навчань буде перевірено бойову готовність, буде проведено бойові стрільби зенітно-ракетних комплексів, з літаками Військово-повітряних сил, з певними підрозділами і військовими частинами Сухопутних військ, а також інших військових формувань на наших полігонах, які розташовані на півдні України", - розповів міністр оборони.

Таран додав, що Україна очікує, що представники країн-членів НАТО зможуть взяти участь у цих навчаннях.

"Ця асиметрична відповідь, за нашою оцінкою, по-перше, покаже готовність ЗСУ до надання гідної відсічі будь-яким спробам з боку РФ загострити ситуацію або розпочати масштабні бойові дії", - наголосив він, додавши, що наразі Міноборони України не фіксує реальної підготовки ЗС РФ до збройного наступу в період проведення навчань "Кавказ 2020".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Солом'янському районі Києва впроваджують карантинні обмеження через виявлення зараженої сказом куниці

Російські війська обстріляли кілька районів Дніпропетровщини з РСЗВ

Ми маємо цінувати та пишатися отриманням Україною статусу кандидата в ЄС

25 червня: Цей день в Україні та в світі

Країни Британської співдружності разом зможуть знизити ціни на продовольство - Джонсон

Росіяни ввечері обстріляли Хотінську громаду на Сумщині

Виконання Україною рекомендацій ЄК важливе для переходу до початку переговорів про вступ країни до ЄС, у Києві налаштовані рухатися цим шляхом

Кулеба: Хочу запевнити українських військових, що ми робимо все необхідне, щоб на лінії фронту була достатня кількість західного озброєння

На півночі Волинської області запровадили повну заборону відвідування лісів

Війна в Україні забрала життя щонайменше 4677 цивільних, ще 5829 поранено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА