14:57 18.07.2020

Данішевська: Тиск під час розгляду справи про вклади Суркісів у ПриватБанку був далеко не єдиним випадком впливу на суддів Верховного Суду

1 хв читати

На суддів Верховного Суду чинять тиск, як і на суддів інших українських судів, до Вищої ради правосуддя було направлено понад два десятки звернень про тиск і втручання в роботу, зазначає голова Верховного Суду Валентина Данішевська.

В ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", говорячи про те, чи відчувають судді Верховного Суду та вона особисто тиск під час розгляду справ, Данішевська сказала: "З огляду на те, що судді Верховного Суду вже більш як 20 разів зверталися до Вищої ради правосуддя з приводу впливу чи втручання, вони потерпають від цього так само, як і судді інших інстанцій. Із 22 звернень суддів частина розглянута, частина ще перебуває на розгляді ВРП".

"Це (тиск під час розгляду справи про вклади братів Суркісів у ПриватБанку - ІФ) - далеко не єдиний випадок. Але єдиний випадок, коли це стосувалося і мене також", - додала Данішевська.

Водночас голова суду не змогла сказати, про який характер тиску говорять судді, пославшись на те, що не знайома із заявами колег. "Думаю, що це залежить не лише від дій тих осіб, які намагаються впливати, а й від суб'єктивного сприйняття подій суддею", - додала вона.


Повний текст інтерв'ю буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА