Інтерфакс-Україна
12:56 19.07.2020

У Києві наступного тижня можуть обмежувати дорожній рух деякими вулицями у зв'язку з візитом президента Швейцарії - УДО

1 хв читати

Тимчасові незначні обмеження дорожнього руху ділянками окремих вулиць міста Києва в Дарницькому, Печерському, Шевченківському, Подільському, Дніпровському районах, а також на Бориспільському шосе можливі з 20 до 23 липня у зв'язку з державним візитом до України президента Швейцарської Конфедерації Симонетти Зоммаруги (Simonetta Sommaruga).

Як повідомляється на сторінці Управління державної охорони (УДО) у Facebook, відповідно до українського законодавства, главам іноземних держав, урядів, парламентів та міжнародних організацій, які перебувають в Україні з офіційним або робочими візитами, УДО забезпечує державну охорону.

"Військовослужбовці УДО України спільно з відповідними підрозділами Національної поліції мають право тимчасово обмежувати або забороняти під час здійснення охоронних заходів рух транспортних засобів та пішоходів на вулицях і дорогах під час проїзду автомобільним транспортом глав іноземних держав, парламентів і урядів, керівників міжнародних міжурядових організацій та іноземних делегацій, які перебувають в Україні з офіційним візитом, не допускати громадян на окремі ділянки місцевості та об’єкти, вимагати від них залишатися на конкретних місцях або залишити їх", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українську тактичну балістичну ракету FP7 поставлять на озброєння ЗСУ до кінця 2025р - головний конструктор компанії Fire Point

Сибіга: Польща повинна бути залучена до зусиль з встановлення миру в Україні

Президент Польщі: Ціною миру не може бути досягнення стратегічних цілей агресором, а агресором була і є РФ

Вночі безпілотники масовано атакували тимчасово окупований Крим, зокрема електропідстанцію в Красноперекопську

Сили оборони України у ніч проти суботи знешкодили 89 ворожих БпЛА, є влучання БпЛА на 15 локаціях, а також балістичної ракети на одній локації – ПС ЗСУ

Ворог атакував Херсонщину, шестеро людей постраждали - ОВА

РФ шахедами атакувала пункт пропуску "Орлівка" на кордоні з Румунією, він призупинив роботу

Під ворожим обстрілом опинилися 18 населених пунктів Запорізької області, є постраждала

Ворог ударив по півдню Одещини, двоє постраждалих

ДСНС: Кількість загиблих у Тернополі зросла до 32, серед них шестеро дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА