Інтерфакс-Україна
09:30 20.07.2020

Кількість жертв коронавірусу у світі перевищила 605 тис. людей, кількість заражень - 14,45 млн

2 хв читати
Кількість жертв коронавірусу у світі перевищила 605 тис. людей, кількість заражень - 14,45 млн

Кількість померлих від пов'язаних із коронавірусом захворювань у світі сягнула станом на ранок понеділка 605 тис. 205 людей, збільшившись за добу на 3067, повідомив американський Університет Джонса Гопкінса.

Загалом у світі з початку пандемії зареєстровано 14 млн 457 тис. 916 випадків зараження СOVID-19, зростання за минулу добу становило 169 тис. 227 заражень, вилікувалися 8,12 млн людей.

Більше ніж 1 млн заражень коронавірусом з початку пандемії зареєстровано в США, Бразилії та Індії.

У Сполучених Штатах на ранок понеділка сумарно виявлено 3 млн 773 тис. 206 заражень (зростання за добу - 61 тис. 793), померли 140 тис. 534 людини (+415 осіб за добу), вилікувалися більше ніж 1,13 млн людей.

У Бразилії кількість виявлених заражень COVID-19 сягнула 2 млн 098 тис. 389 (зростання за добу - 23 тис. 529), померли 79 тис. 488 людей (+716 осіб за добу), вилікувані понад 1,45 млн людей.

На третьому місці за кількістю хворих залишається Індія, де, за даними міністерства охорони здоров'я країни, за минулу добу кількість хворих на коронавірус зросла з 1 млн 077 тис. 781 до 1 млн 118 тис. 043. Померли від коронавірусу 27 тис. 497 людей, 700 тис. осіб одужали.

За кількістю померлих на третьому місці стоїть Велика Британія, де з початку пандемії жертвами коронавірусу стали 45 тис. 385 людей, заразилися 296 тис. 358 осіб.

За інформацією порталу Worldometer, який спеціалізується на статистиці з найважливіших світових подій, рівень смертності на 1 млн жителів планети становив 78,1.

У США на 1 млн населення померли 433 людини, у Бразилії - 374, в Індії - 20, у Великій Британії - 667.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

Двоє загиблих та двоє постраждалих внаслідок ворожих обстрілів у Харківській області

Трамп не виключив, що його дедлайн для припинення війни РФ проти України зрештою може становити менше ніж 50 днів

Зеленський доручив уряду заснувати академічні стипендії пам'яті захисників та захисниць України

У Вінниці викрито й затримано хлопця, який за завданням ворога заклав вибухівку біля багатоповерхівки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА