Інтерфакс-Україна
18:50 21.07.2020

Поліція посилила заходи безпеки на вулицях Києва

1 хв читати
Поліція посилила заходи безпеки на вулицях Києва

Додаткові наряди поліції та військовослужбовці Національної гвардії України задіяні у забезпеченні громадської безпеки та громадського порядку на вулицях Києва у вівторок, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Під посиленим наглядом правоохоронців перебуватимуть не лише вулиці Києва, а й місця масового скупчення громадян, ринки, транспортні розв'язки, станції метрополітену тощо", - йдеться в повідомленні.

Поліція Києва звертається до киян і гостей столиці з проханням бути уважними й обережними і у разі потреби негайно телефонувати на спецлінію 102.

"У разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід терміново повідомити про знахідку правоохоронцям та надати максимально детальну інформацію. Категорично заборонено торкатися невстановлених предметів, розглядати чи самостійно їх розгортати. При цьому слід зберігати спокій та рівновагу, не провокувати паніку", - зазначають у поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Харківщині локалізовано лісову пожежу, що охопила понад 100 га - ДСНС

У Китаї говорять про готовність відправити миротворців в Україну - ЗМІ

На Харківщині під час ворожого обстрілу поранено дільничного поліцейського

Зеленський поговорив з премʼєром Нідерландів зокрема про гарантії безпеки для України

Зеленський призначив Колосова головою Покровської райдержадміністрації

Окупанти атакували з дрона підлітка в Херсонській області, він госпіталізований – обладміністрація

Окупанти атакували дроном мікроавтобус в Дніпроперовській області, є загиблий

Рада підприємців при президенті розбилася по галузевим групам та обговорила з прем’єркою Програму уряду

Метро "Майдан незалежності" зачинять на День незалежності вранці, низку наземних маршрутів скоротять

Евакуації з небезпечних зон потребують близько 237 тис. людей - Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА