Інтерфакс-Україна
08:05 24.07.2020

Поблизу Києва в авто розстріляли бізнесмена Плекана - ЗМІ

1 хв читати
Поблизу Києва в авто розстріляли бізнесмена Плекана - ЗМІ

Київського бізнесмена Ігоря Плекана в четвер увечері розстріляли в автомобілі біля Києва, семирічного сина, котрий перебував у салоні, кілери відпустили, повідомили в програмі "Надзвичайні новини" на каналі ICTV у четвер увечері.

"44-річний київський бізнесмен, віце-президент боксерського клубу Ігор Плекан разом із семирічним сином їхав на дачу в с. Артемівці Бориспільського району, коли недалеко від залізничного переїзду невідомі вискочила з кущів і почали в упор розстрілювати машину з автоматів", - повідомили в новинах.

За інформацією телеканалу, в чоловіка потрапило щонайменше чотири кулі, проте він зміг з'їхати з дороги в поле, проїхав ще 300 м і зателефонував дружині.

"Кілери дали переляканому хлопчикові шанс на порятунок і наказали бігти далі. І він побіг додому, а потім показав матері, де шукати батька. Проте рятувати його було пізно - поранення були смертельними", - повідомили на ICTV.

За словами дружини бізнесмена, погрози від невідомих надходили регулярно, але Плекан весь час її заспокоював.

За інформацією телеканалу, правоохоронці вже мають оперативні напрацювання, найближчим часом очікуються затримання фігурантів вбивства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двом громадянам України у Німеччині пред'явили звинувачення у намірі здійснити диверсію за наказом спецслужб РФ

Окупанти втратили впродовж доби 990 військовослужбовців - Генштаб

14 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

МЗС РФ викликало посла Польщі щоб заявити протест проти затримання російського археолога

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА