Інтерфакс-Україна
12:24 24.07.2020

СБУ ідентифікувала всіх російських найманців, причетних до загибелі українських військових під час звільнення Лисичанська

2 хв читати
СБУ ідентифікувала всіх російських найманців, причетних до загибелі українських військових під час звільнення Лисичанська

Співробітники Служби безпеки України встановили й оголосили в розшук російських найманців, які 23 липня 2014 року в м. Лисичанську (Луганська область) здійснили збройний напад на підрозділ українських військових, повідомляє прес-центр СБУ.

"Унаслідок ворожої атаки загинули полковник Олександр Радієвський, підполковники Павло Сніцар та Василь Спасьонов, солдат строкової служби Ігор Коцяр. Поранення різного ступеня тяжкості отримали десятеро інших військовослужбовців. Герої потрапили в озброєну засідку, організовану бойовиками на в’їзді до Лисичанська", - йдеться в повідомленні.

Так, під час проведення комплексу слідчих і розшукових заходів, здійснених у рамках розпочатого кримінального провадження, співробітники відомства встановили персональні дані бойовиків та отримали докази їх причетності до злочину.

Задокументовано також, що до складу терористичного угрупування, що вчинило напад на військовослужбовців, входили двоє громадян РФ - жителів м. Електрогорська Московської області на прізвисько "Волк" і "Ведун", які належали до угруповання "Сибиряки".

"У групі також було троє місцевих бойовиків – жителі Лисичанська і Щастя. У червні 2014 року найманці пройшли спеціальну диверсійну підготовку на військових базах у Ростовській області РФ", - додали в СБУ.

Сили антитерористичної операції повністю звільнили Лисичанськ від бойовиків 24 липня 2014 року, вцілілі бойовики втекли на тимчасово окуповану територію Луганської області або до Росії.

21 липня 2020 року слідчі СБУ повідомили п'ятьом встановленим бойовикам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.260 та ч.3 ст.110 Кримінального кодексу України. Їх оголошено в розшук.

Тривають також заходи зі встановлення та затримання інших осіб, причетних до загибелі того дня українських військових.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Збагачувальна фабрика ДТЕК на Донеччині знов атакована ворогом

Нідерланди та Україна обговорили подальшу підтримку для літаків F-16

Рух поїздів на ніжинському напрямку здійснюється під резервними тепловозами, частина поїздів прямує об’їзними маршрутами – УЗ

У застосунку Резерв+ не можна буде отримати послуги чи оновити документ у четвер вночі

Рада дозволила передавати земділянки колишнім власникам зруйнованого майна без торгів на період воєнного стану

В Києві завершується форум оборонних індустрій DFNC: захід прийняв близько 2000 учасників із понад 20 країн світу

Навчальні заклади Одеси з четверга повертаються до очного навчання – міськрада

Президент призначив двох членів ВРП

Верховний суд залишив у силі заочний вирок пропагандисту — фронтмену гурту "Джанго"

УЧХ поділився досвідом реагування на війну в штаб-квартирі Іспанського Червоного Хреста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА