Інтерфакс-Україна
12:30 24.07.2020

У Києві за добу COVID-19 виявили у 118 жителів столиці, 121 людина одужала, одна померла - Кличко

1 хв читати
У Києві за добу COVID-19 виявили у 118 жителів столиці, 121 людина одужала, одна померла - Кличко

Коронавірус у столиці підтвердили ще у 118 киян, також 121 особа за минулу добу одужала, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Ще у 118 жителів Києва виявили коронавірус за минулу добу. Одна людина померла. На сьогодні в столиці вже 7396 підтверджених випадків захворювання на COVID-19", - розповів мер Кличко під час онлайн-брифінгу в п'ятницю.

Так, серед хворих 52 жінки, віком від 18 до 84 років, 7 дівчаток, від одного року до 16 років, а також 57 чоловіків, віком від 18 до 69 років. І двоє хлопчиків - дев'яти місяців й одного року.

За словами мера Києва, у столичних лікарнях із діагнозом коронавірус наразі перебувають 283 хворих: із них 19 дітей.

"45 хворих - у важкому стані. 2 людини підключені до апаратів штучної вентиляції легенів. Ще 38 пацієнтів - у медзакладах із підозрою на коронавірус", - повідомив Кличко.

Як повідомлялося, в Україні станом на ранок п'ятниці, 24 липня, виявлено 972 нових випадки інфікування коронавірусом, 20 осіб серед раніше хворих на COVID-19 померли, 886 одужали. Нині в Україні на COVID-19 хворіють 26 366 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА