Події

У справі керівника "Будинку милосердя" Кучапіна правоохоронці перевірять усі версії його смерті - Геращенко

Під час огляду місця смерті в Києві керівника "Будинку милосердя" Олексія Кучапіна фактів, які відразу б вказали на насильницьку смерть, виявлено не було, повідомив заступник глави Міністерства внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"Провадження зареєстровано за ст. 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). Провадження саме за цією статтею реєструється завжди, коли знаходять тіло людини і якщо є підозра, що смерть настала з якихось негативних обставин. Проте під час огляду місця загибелі Олексія Кучапіна фактів, які відразу б вказали на насильницький характер смерті, виявлено не було", - зазначив Геращенко, передає прес-служба МВС на сторінці у Facebook у п'ятницю.

Він зазначив, що поліція, однак, перевірить усю наявну інформацію, також правоохоронці очікують висновків низки судово-медичних експертиз.

Як повідомлялося, про зникнення 39-річного чоловіка 19 липня повідомила його дружина. За її словами, чоловік 16 липня поїхав машиною до міста Дніпра і відтоді на зв'язок не виходив.

У рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України поліцейські почали встановлювати місцезнаходження зниклого. Правоохоронці виявили його тіло 21 липня в орендованій квартирі в Дніпровському районі столиці.

Встановлено, що цю квартиру померлий орендував 15 липня. Власник попередив, що днями прийде майстер, щоб встановити кондиціонер. Проте потім орендар на зв'язок не виходив і дверей не відчиняв. Після цього власник намагався потрапити у квартиру, проте з внутрішнього боку дверей були вставлені ключі.

Під час огляду квартири правоохоронці, окрім документів і особистих речей померлого, вилучили 11 пігулок білого кольору, а на столі виявили записку.

Крім того, поліція наголосила, що плями на меблях, про які раніше писали в ЗМІ, з'явилися внаслідок природного процесу розкладання людського тіла, оскільки чоловік пролежав мертвим у приміщенні щонайменше п’ять діб за температури близько 25 градусів за Цельсієм.

ГО "Будинок милосердя" надає допомогу бездомним та інвалідам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ