Інтерфакс-Україна
16:28 26.07.2020

Хомчак закликає не піддаватися на керовані провокації та гібридні прояви паніки: ЗСУ завжди будуть вірні присязі українському народу

2 хв читати
Хомчак закликає не піддаватися на керовані провокації та гібридні прояви паніки: ЗСУ завжди будуть вірні присязі українському народу

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак заявляє, що задоволений перебігом підготовки до повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування сторін на Донбасі, а також закликає не піддаватися на інформаційні провокації та гібридні прояви паніки.

"Другий день поспіль працюю в районі проведення Операції об’єднаних сил і задоволений перебігом підготовки до повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування", - йдеться у заяві Хомчака, розміщеній в неділю на сторінці Генштабу ЗСУ в соцмережі Facebook.

Головнокомандувач ЗСУ ще раз наголосив, що заходи повного та всеосяжного припинення вогню не позбавляють військовослужбовців, у разі порушення домовленостей противником, діяти відповідно до норм міжнародного права та національного законодавства України у разі не лише наступальних, а й провокативних дій, проведення диверсійно-розвідувальних операцій та створення загрози життю і здоров’ю військовослужбовців, цивільного населення, пошкодження або знищення інфраструктури.

У цьому контексті Хомчак нагадав, що Збройні сили України готові дати належну відсіч противнику в разі порушення домовленостей, для чого створено відповідні додаткові резерви.

"Закликаю не піддаватися керованим провокаціям, гібридним проявам паніки, зберігати спокій та об’єднуватися довкола свого війська та своїх захисників. Збройні сили України завжди будуть віддані присязі українському народові і, сподіваюсь, що ця наймасштабніша фундаментальна спроба забезпечити глобальне перемир’я дасть можливість нашим політикам та дипломатам, зміцнюючи обороноздатність держави, рухатися далі задля досягнення довгоочікуваного миру", - йдеться в заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

Буданов про мирний процес: Ми рухаємося; стриманий оптимізм - це той термін, який би я використав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА